10 Ocak 2015 Cumartesi

Sivilceler İçin Vichy Normaderm Hyaluspot

Vichy Normaderm Hyaluspot Sivilce Lekeleri
Bundan Önceki Yazımızda Babe Micellar Water - Makyaj Temizleme Suyu özelliklerinden bahsetmiştik. Bu yazımızda ise  aniden beliren sivilcelere etkili bir çözüm sağlayan ve sivilce lekelerinin kaybolmasına yol açan bir ürün olan  Vichy Normaderm Hyaluspot özelliklerine değineceğiz.

Sivilcelere karşı etkili olan bu ürün 15 ml'lik ambalajlarda satışa sunulmuştur ve fiyat oalarak yaklaşık 30-40 TL aralığındadır.

Vichy uzmanları tarafından, uzun süren çalışma ve araştırmalar sonucu elde edilen, sivilce karşıtı bir üründür.

Hyaluronik asit ile içeriği zenginleştirilmiş, etkisi kuvvetlendirilmiştir. Hyaluronikasit; dermisteki dokuların ve liflerin arasının doldurulmasında etken bir maddedir, FDA tarafından onaylanmış bir asit çeşididir. Etkisi hemen görülür ve doğaldır.
Paraben içermeyen Vichy Normaderm Hyaluspot; hassas ciltlerde de kullanılabildiği gibi diğer cilt tipleri için de uygundur. Hipoalerjeniktir.

Ürün içeriğinde bulunan Salicylic asit ve LHA formülü de hızlı bir şekilde sivilcelerin görünümlerinin ve izlerinin kaybolmasında yardımcı bir etken maddedir.

Salisilik asit, sağlıklı hücrelerin kurumasını ve dökülmesini engeller, sivilce ve akne karşıtı birçok üründe kullanılabilmektedir.

Vichy termal suyu ile içeriği kuvvetlendirilmiştir. Birçok Vichy ürünün de kullanımı tercih edilen termal su; özellikle sorunlu ciltler için yatıştıran, ferahlatan ve doğal yapısıyla cildi besleyen bir etken maddedir.

Sivilceler pek çok yaşta ve pek çok insanda dönem dönem sorun olmuştur. Hayatının bir döneminde başı sivilceleriyle derde girmemiş bir insan neredeyse yoktur. Hormonal, yanlış beslenme veya başka sebeplerle oluşan bir cilt problemidir ve varlığıyla rahatsızlık verir.

Vichy Normaderm Hyaluspot; özellikle aniden beliren sivilceleri geçirmek için en büyük yardımcınız. Sivilcelerin ardından bıraktıkları lekeleri kaybetmek için de kullanabilirsiniz.

Normaderm Hyaluspot Kullanım Şekli:


Sivilcenin üzerine başlığı yardımıyla uygulayınız, etkili ve çabuk etkisiyle elinizin altından ayıramayacağınız bir ürün. Her gün sabah ve akşam kullanınız.

Erkekler de kadınlar da ürünü kullanabilir. Dermatolojik testlerden geçirilmiş bir üründür.

Vichy Normaderm Hyaluspot Kullananların Yorumları


*****
beklediğim gibi güzel ürün
*****

Bu ürün hakkındaki yorumlarınızı siz de yazabilirsiniz.

Vichy Ürünleri hakkında detaylı bilgilere, kullanım şekillerine ve Vichy kullanıcı yorumlarına bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Vichy Ürünlerini ve diğer tüm Cilt Bakım markalarını pratik cilt bakımı bloğumuzda bulabilirsiniz.

Diğer ürün incelemelerimiz

Mustela Çatlak Önleyici Çift Etkili Krem
Avon soya fasülyesi özlü e vitaminli yüz kremi 
Vichy Yüz Bakım Kremi - Vichy Idealia BB Cream Spf 25

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Bu yazıyı paylaşabilirsiniz

UA-56360518-1