18 Aralık 2014 Perşembe

Vichy Liftactiv Göz ve Kirpik Serumu

Vichy Göz ve Kirpik İçin Serum
Bundan önceki yazımızda Vivaldi Ozonlu Cilt Bakım Kreminden bahsetmiştik. Bu yazımızda ise "Vichy Liftactiv Serum 10 Göz ve Kirpik" Serumunun özelliklerine değineceğiz.

Tüm cilt tipleri için özenle geliştirilen Vichy Liftactiv Serum 10 Göz ve Kirpik, gözlerinde gözle görülen değişiklik isteyen kadınlar için tasarlanmıştır.

Kullanıldığı andan itibaren gözlerde ışıtı, canlılık ve tazelik kazandırır.
Göz alıcı aydınlık ve daha sıkı bir cilt...
Hassas göz çevresi için daha yoğun ve güçlü kirpikler...

Alerjik reaksiyon geliştirme riski en aza indirgendiğinden en hassas ciltlerde bile yüksek tolerasyon yeteneğine sahiptir.

Cildin doğal savunma sistemine destekçidir.
Vücudumuzdaki en ince ve en hassas deriye sahip göz çevresine saygıldır.

Dermatolojik ve oftalmolojik olarak test edilmiştir.

Daha belirgin genç ve aydınlık gözler için mutlaka düzenli periyotlarda kullanmaya özen gösteriniz.


Vichy Liftactiv Göz ve Kirpik Serumu Nasıl Kullanılır ?1. Adım: Bir damla serumu iki elinizin orta parmaklarına dağıtın.
2. Adım: Gözlerinizi kapatın ve serumu tüm göz çevresine hafif dokunuşlarla yayın.
3. Adım: Gözlerinizin iç bölgesinden dışa doğru, kirpikleri de dahil ederek düz hareketlerle tüm göz bölgesine narince uygulayın.
4. Adım: Ürün cilt tarafından emilmeye başlandığı zaman kirpik bölgesine yoğunlaşın. İşaret parmaklarınızı kirpik köklerine yerleştirin ve kaldırma hareketiyle narince uçlara kadar hareket ettirin.

Vichy Liftactiv Göz ve Kirpik Serumu Nasıl Etki Eder ?


Rhamnose: 10 yıllık araştırma sonrasında Vichy, cildin gençlik kaynağı DERM SOURCE'un gücünü keşfetti. 50 farklı molekül ile yaptığı araştırmalardan sonra bitkisel şeker kökenli RHAMNOSE aktif maddesinin, cildin gençlik kaynağı üzerindeki etkisini ortaya çıkardı. Yapılan klinik çalışmalar, RHAMNOSE aktif maddesinin yaşlanma karşıtı bakımdaki etkinliğini kanıtlamaktadır. Bu aktif madde Göz&Kirpik Serumu'nda da yoğun olarak kullanılmaktadır.

Aydınlatıcılar: Göz&Kirpik serumu içerisinde bulunan inci tozları sayesinde uygulama anından itibaren göz çevrisi ışıltılı bir görünüm kazanır.

Seramidler: Genç kirpiklerin de doğal bileşenlerinden olan ceramidler, daha güçlü kirpiklere sahip olmak için mükemmel bir bileşendir.

Bu ürün hakkındaki yorumlarınızı yazabilirsiniz.Diğer Ürün İncelemeleri

Vichy Idealia Yeux Eyes Göz Çevresi Bakım Kremi

Vichy Idealia Kırışıklık Karşıtı Yüz Bakım Kremi

Select Lash Kaş ve Kirpik Serumu

Vichy Ürünleri hakkında detaylı bilgilere, kullanım şekillerine ve Vichy kullanıcı yorumlarına bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Vichy Ürünlerini ve diğer tüm Cilt Bakım markalarını pratik cilt bakımı bloğumuzda bulabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Bu yazıyı paylaşabilirsiniz

UA-56360518-1